Уряд розширив умови надання грантів на розвиток садівництва

06.03 19:47    
Уряд ухвалив постанову № 241 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738», яка розширює умови надання грантів за програмою «єРобота» на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства та тепличного господарства. Документ підготовлений Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Читайте по темі: Квести в реальності: інтерактивна пригода за межами екрану - https://ruporzt.com.ua/interestingness/200224-kvesty-v-realnosti-interaktivnoe-priklyuchenie-za-predelami-ekrana.html.

Зокрема, пропонується змінити умови щодо висадки та облаштування насадження на земельній ділянці або на суміжних ділянках. Згідно з новими нормами, надання грантів доповнюються таким змістом:

гранти надаються для висадки та облаштування насадження на земельній ділянці або на суміжних земельних ділянках, загальна площа якої/яких становить від 1 до 25 гектарів;
допускається розташування між земельними ділянками господарських шляхів, прогонів, полезахисних лісових смуг та інших захисних насаджень, рубежів (річок, струмків, каналів, лісосмуг, рослинних смуг, дерев, стежок, рівчаків, ярів, заболочених земель).
збільшено розмір компенсації вартості проекту висадки винограду до 330 тисяч гривень на гектар насаджень.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:03
Українці 40+ років зможуть безоплатно пройти скринінг з ...
Вчора 21:01
Інтернет під час блекаутів: українці зможуть шукати xPO ...
Вчора 21:00
Юлія Свириденко заслухала звіт заступника Голови Держау ...
Вчора 21:00
Досвід України в реалізації програм Interreg став прикл ...
Вчора 20:59
До кордону не доїхали: на Буковині прикордонники затрим ...
09 грудня 19:44
Топ-6 піц у Don Peperon, які замовляють у Житомирі найч ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення