Національна академія ДПСУ презентувала серію книг про самовідданість і відвагу воїнів-прикордонників

14.05 17:46    
Національна академія Держприкордонслужби України постійно впроваджує інновації в освітню діяльність та сприяє науковим дослідженням.

Зокрема днями представники прикордонного вишу презентували книжкову серію: «Шлях до Перемоги 2022-2023», до якої також входить артбук «Кордон незламності: війна через об’єктив» та літопис «Кордон мужності та героїзму».

Вчені-дослідники прикордонного вишу щоденно ведуть хронологічний опис участі органів та підрозділів ДПСУ у російсько-українській війні, нотують спогади прикордонників, свідчення побратимів, згадки рідних про загиблих воїнів тощо. До речі, автором ідеї став очільник прикордонного відомства Сергій Дейнеко.

Книжкова серія «Шлях до Перемоги 2022-2023» створена для збереження історичної пам'яті українського народу про самовідданість і відвагу, героїзм і самопожертву, мужність і витримку українських воїнів-прикордонників та їх неоціненний внесок в остаточну Перемогу над ворогом.

Презентація книжок відбулася на засіданні Громадської ради при Адміністрації Держприкордонслужби в Інституті медицини праці імені Ю.І. Кундієва Національної академії медичних наук України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:51
Виготовили вагони для «Укрзалізниці» з неякісного метал ...
Вчора 22:45
3 000 доларів США за рішення про встановлення інвалідно ...
Вчора 22:44
Понад 600 тисяч гривень за «лікування» — ДБР завершило ...
Вчора 22:43
На Сумщині ексначальниця одного з підрозділів ДСНС підо ...
Вчора 22:43
На Черкащині взято під варту військовослужбовця, який з ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення