10 тис дол за непридатність до військової служби: на Дніпропетровщині поліцейські ліквідували корупційну схему

13.07 10:02    
Організували схему заступник командира військової частини та ексвійськовослужбовець - мешканці Кривого Рогу. За вказану суму обіцяли чоловікам призовного віку «посприяти» в отриманні фейкових медичних документів, які б дозволили зняти особу з військового обліку за станом здоровʼя. Фігурантам загрожує до восьми років за ґратами.
Як встановили оперативники управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області спільно зі слідчими слідчого управління обласної поліції, маючи вплив на посадових осіб військово-лікарської комісії, ділки допомагали чоловікам отримати законні підстави для ухилення від мобілізації.
Відповідно до схеми, фігуранти допомагали отримати меддовідку з фіктивними діагнозом «клієнта» та в подальшому відповідного висновку ВЛК. За папірець з позначкою «непридатний до військової служби», який дозволяв виключити осіб з військового обліку, брали по 10 000 доларів.
11 липня поліцейські на території однієї з міських лікарень затримали службовця військової частини та його спільника одразу після отримання неправомірної вигоди. 10 000 доларів вилучено з автомобіля одного зі зловмисників.
Обох фігурантів затримано в порядку статі 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжних заходів.
Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Криворізька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:47
Несанкціонована зміна інформації в реєстрі «Оберіг»: на ...
Вчора 22:46
Поліцейські екстрадували з Естонії організатора схеми п ...
Вчора 22:46
На Херсонщині судитимуть директора будівельної компанії ...
Вчора 22:45
Правоохоронці викрили голову однієї з сільрад Одеського ...
Вчора 22:44
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду провадження ...
Вчора 22:20
Україна представила досвід трансформації служби зайнято ...
Вчора 22:18
Уряд ухвалив рішення щодо нормативів дивідендів для дер ...
Вчора 22:16
Кліматична політика і біорізноманіття: Україна та Німеч ...
Вчора 22:14
Мінфін: У квітні до загального фонду держбюджету надійш ...
Вчора 22:12
Мінфін: За рішенням Уряду до держбюджету буде спрямован ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення