Ексгенерала СБУ оголошено у міжнародний розшук через Інтерпол

28.08 22:48    
За погодженням Офісу Генерального прокурора у зв’язку із переховуванням від органу досудового розслідування колишнього генерала СБУ оголошено у міжнародний розшук.

26 серпня 2024 в обліках Генерального секретаріату Інтерполу опубліковано Червоне оповіщення стосовно експосадовця – тобто здійснення його розшуку каналами Інтерполу.

Нагадаємо, за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора колишньому начальнику Головного управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, заволодінні чужим майном у великих розмірах та заволодінні чужим майном шляхом шахрайства в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 4 ст. 191, ч. 4 ст. 190 КК України).

Перебуваючи на посаді керівника одного із державних підприємств він заволодів грошовими коштами у розмірі понад 4,1 млн грн.

В рамках розслідування у цьому кримінальному провадженні прокурори ініціювали оголошення експосадовця у міжнародний розшук.

Крім цього колишнього начальника Головного управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України підозрюють у незаконному збагаченні на 32,7 млн грн та організації підроблення офіційних документів (ст. 368-5, ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 358 КК України).

Досудове розслідування здійснюється ДБР.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 19:24
Хотів купити позитивний висновок НАЗК за $30 тисяч: ДБР ...
Сьогодні 19:24
30 тисяч доларів у тубусі від алкоголю: начальника одно ...
Сьогодні 19:23
єВідновлення: Перші родини завершили відбудову будинків ...
Сьогодні 19:23
МОН завершило розподіл державного замовлення на підгото ...
Сьогодні 17:23
Прикордонники ліквідували канал незаконного переправлен ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення