Як підготуватися громадянам та ФОП до участі в аукціонах «Земельного банку»?

13.11 16:31    
Результати першого місяця роботи проекту «Земельний банк» свідчать, що деяка частина переможців торгів не змогла укласти договори за результатами земельних торгів через невідповідність поданих документів вимогам законодавства.

Нагадуємо, що успішна участь в аукціоні залежить від чіткого дотримання встановленої процедури та своєчасного подання всіх необхідних документів.

Перелік обов’язкових документів для участі в аукціоні з суборенди державних сільськогосподарських земель включає:

Заяву про участь, підписану кваліфікованим електронним підписом (КЕП);

Підтвердження оплати реєстраційного та гарантійного внесків;

Документи, що підтверджують джерела походження коштів;

Документи, що підтверджують право власності на земельні ділянки с/г призначення (за наявності);

Копію довідки про РНОКПП або, у разі її відсутності копію паспорта;

Документи про перебування у шлюбі (або його розірвання) та про набуття сільськогосподарських земель на праві спільної сумісної власності подружжя (за наявності);

Інформацію про частки у статутних капіталах або у пайовому фонді юридичних осіб, а також про кількість акції, паї (за наявності);

Для іноземців та осіб без громадянства – інформацію про прізвище, власне імʼя та по батькові, громадянство (підданство) іншої держави, постійне місце проживання в державі, громадянином (підданим) якої є особа, копію документа, що посвідчує особу.

Копії документів, які додаються до заяви, засвідчуються КЕП.

Звертаємо увагу, що заява про участь та додані до неї документи, подаються упродовж дня, що передує дню проведення аукціону.

Щоб успішно взяти участь у земельних торгах, необхідно чітко дотримуватися встановлених правил та подати повний пакет документів. Ігнорування цих вимог може призвести до відхилення вашої заявки та втрати гарантійного внеску.

Орендуючи державну землю через аукціони «Земельного банку», ви не лише розвиваєте власний бізнес, а й підтримуєте сільські громади та наповнюєте державний бюджет. Станьте частиною позитивних змін!

Більше читайте на сайті ФДМУ.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:21
Корупція боїться твого контролю: НАЗК реалізувало загал ...
Вчора 20:20
Український культурний фонд відкрив прийом заявок на гр ...
Вчора 20:18
Держаудитслужба розпочала виконання плану заходів Дорож ...
Вчора 20:17
Держаудитслужба надала практичні рекомендації освітянам ...
Вчора 20:17
На Хмельниччині до довічного ув’язнення засуджено 48-рі ...
Вчора 20:10
Мінрозвитку: Навесні 2026 року в Миколаїв подаватиметьс ...
Вчора 20:08
Міноборони профінансувало понад 1,5 млрд грн для віднов ...
Вчора 20:06
Наближаємо цифровий безвіз: у Брюсселі обговорили план ...
Вчора 20:06
Мінцифри: Bug Bounty – для державних систем
Вчора 20:04
Мінрозвитку: Триває реалізація проектів з відновлення з ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення