Хабарі за незаконну видачу «дозволів» на продаж алкоголю – на Донеччині судитимуть посадовця податкової служби та двох підприємців

03.01 12:09    
Прокурори Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону скерували до суду обвинувальний акт стосовно організованої злочинної групи, якою керував начальник одного з відділів Головного управління Державної податкової служби у Донецькій області.

Їм інкриміновано вимагання та одержання неправомірної вигоди, вчинене повторно у складі організованої групи (ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 368 КК України).

Розслідуванням встановлено, що у вересні 2023 року податківець спільно з двома підприємцями зі Слов’янська налагодив щомісячний збір коштів з суб’єктів господарювання. За неправомірну вигоду вони видавали «дозволи» на безперешкодну реалізацію спиртних напоїв військовослужбовцям у населених пунктах Донеччини.

У квітні 2024 року членів організованої групи затримали у порядку ст. 208 КПК України. Їм обрали запобіжні заходи у виді тримання під вартою із правом внесення застави.

Під час проведення обшуків правоохоронці виявили та вилучили грошові кошти – 255 600 грн, 79 400 доларів США, 90 000 євро. Наразі гроші передано в управління АРМА.

Також слідство встановило чотирьох підприємців, які всупереч вимогам закону користувались такими «послугами» та систематично платили за можливість ведення незаконного бізнесу. Їм повідомлено про підозру у наданні неправомірної вигоди службовій особі (ч. 3 ст. 369 КК України).

Досудове розслідування та оперативний супровід здійснювало ТУ ДБР, розташоване у м. Краматорську.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:30
Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, ...
Сьогодні 16:30
Слідчі поліції викрили посадовця медзакладу, який допом ...
Сьогодні 16:29
Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеч ...
Сьогодні 16:29
На Харківщині поліцейські знешкодили ще один канал неза ...
Сьогодні 16:29
13 000 доларів за проходження служби у тиловому підрозд ...
Сьогодні 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Сьогодні 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Сьогодні 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Сьогодні 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Сьогодні 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення