За матеріалами БЕБ судитимуть волинянина, який контрабандою ввозив побутові прилади

06.01 17:24    
Детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області завершили досудове розслідування щодо місцевого жителя, який налагодив схему товарної контрабанди. Чоловік систематично ввозив на територію України побутові прилади, оргтехніку та інші товари комерційного призначення без сплати податків і митних зборів.

Слідством встановлено, що товар закуповували в Республіці Польща та завозили в Україну через Волинську митницю. Аби не сплачувати митних платежів, організатор схеми залучив понад 50 осіб, які безпосередньо перевозили техніку та на митниці декларували її як особисті речі. За такі послуги чоловік платив грошову винагороду.

Надалі фігурант транспортував контрабандний товар у складське приміщення та реалізовував його. Отримані кошти легалізував шляхом придбання нової техніки, продовжуючи злочинну діяльність.

Загальна вартість техніки, що була ввезена контрабандним шляхом упродовж липня-жовтня 2024 року становить понад 8 млн грн.

Фігуранту повідомлено про підозру у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 201-3 Кримінального кодексу України (контрабанда товарів) та ч. 1 ст. 209 ККУ (легалізація майна, одержаного злочинним шляхом). Кримінальне провадження скеровано до суду з угодою про визнання винуватості.

Оперативний супровід здійснювали працівники Управління детективів із стратегічного захисту економіки БЕБ. Процесуальне керівництво – прокурори Волинської обласної прокуратури.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:42
ДБР розслідує детонацію боєприпасів на полігоні у Хмель ...
Вчора 17:12
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент фсб, як ...
Вчора 17:12
Забруднили понад 1,6 тис. кв. м землі небезпечними речо ...
Вчора 17:11
«Чесний призов»: 61 обшук, 15 підозр — проміжні результ ...
Вчора 17:10
На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка, який за $25 00 ...
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення