На Дніпропетровщині судитимуть 10 членів наркоугруповання

07.01 13:43    
Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури спільно з Криворізькою центральною окружною прокуратурою направили до суду обвинувальний акт щодо організатора та дев’яти учасників злочинної організації, які займалися збутом наркотиків у Кривому Розі.

Обвинуваченим інкримінують створення, керівництво та участь у злочинній організації, а також незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту та збут наркотичних засобів і психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. 1, 2 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 307 КК України).

Слідством встановлено, що житель Кривого Рогу організував наркобізнес, залучивши дев’ятьох спільників. Кожен виконував чітко визначену роль: постачання, зберігання, фасування, збут наркотиків та легалізацію отриманих коштів.

Психотропи та наркотики, зокрема метамфетамін, канабіс і A-PVP, закуповували оптовими партіями, фасували в орендованих квартирах та збували через спеціальні Telegram-канали. Щоб уникнути ідентифікації, «товар» передавали клієнтам за допомогою закладок без особистих зустрічей.

Кошти за наркотики надходили на контрольовані банківські рахунки, а прибуток розподілявся між учасниками групи. За рік злочинна організація отримала понад 72 млн грн незаконного доходу.

Наразі всі обвинувачені перебувають під вартою.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Криворізького райуправління поліції ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід – Управління боротьби з наркозлочинністю в області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:54
На Черкащині військовий вимагав 15 тис доларів США за ...
Вчора 21:53
На Одещині водійка намагалась вивезти 30-річного чолові ...
Вчора 21:53
Прикордонники викрили злочинну групу, яка продавала «бр ...
Вчора 21:52
На Волині прикордонники виявили колаборантку із так зва ...
Вчора 21:52
На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення