У Києві на пішохідному переході автобус збив школяра
13.10 22:03
13 жовтня у Подільському районі столиці на нерегульованому пішохідному переході автобус Богдан збив хлопчика, 1999 року народження. Дитина отримала численні травми.
ДТП сталося неподалік від школи, де навчається потерпілий дитина, о 07:30 на вул. Вишгородській, 19, водій автобуса Богдан рухаючись у крайньому лівому ряду, з боку вул. Мостицької в напрямку вул. Білицької, скоїв наїзд на школяра.
Справа в тому ж напрямку що й Богдан рухався рейсовий автобус.
Водій автобуса зупинився перед пішохідним переходом, як того вимагають правила, і надав можливість перейти дитині дорогу, але тим самим обмежив видимість водієві маршрутки. У результаті, водій Богдана, незважаючи на відповідні дорожні знаки та розмітку, загальмувати вчасно не встиг.
Дитина на даний момент знаходиться в лікарні.
Нагадаємо, неподалік від міста Марганець Дніпропетровської області 12 жовтня сталася катастрофа на залізничному переїзді - локомотив протаранив автобус "Еталон".
За останніми даними МНС, у результаті катастрофи загинули 43 людини, серед яких троє дітей. 9 постраждалих у лікарнях, з них троє перебувають у стані коми.
RuporZT
|