Андрій Сибіга провів у Парижі зустріч із провідними оборонними компаніями Франції

13.02 23:28    
У ході візиту до Франції Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів зустріч із провідними французькими оборонними компаніями, які входять до федерації GICAT.

Міністр висловив вдячність керівництву GICAT в особі Жерара Лакруа за запевнення у непохитній підтримці України та готовності розвивати взаємодію між українськими та французькими підприємствами оборонно-промислового комплексу.

Глава МЗС відзначив активну участь французьких зброярів у зміцненні обороноздатності України, висловив вдячність за їхні високоякісні продукти, які посилюють українських воїнів. Він також привітав відкриття минулоріч офісу GICAT в Україні, яке відкрило новий етап довгострокової та стратегічної оборонної взаємодії між Україною та Францією.

Учасники зустрічі обговорили проекти задля задоволення термінових потреб Сил оборони України, а також довгострокову співпрацю, розвиток технологій та інвестиції Франції в українське виробництво зброї.

«Ми вважаємо перспективним напрямом використання заморожених російських активів для фінансування закупівель зброї для України та будемо вітати широку участь французьких компаній у таких проектах. Виділення додаткових коштів для посилення наших воїнів — це термінова потреба, і справедливо використовувати для цього саме російські активи, які знерухомлені внаслідок повномасштабної агресії», — заявив Міністр.

Глава МЗС також запросив французьких виробників взяти участь в черговому форумі оборонних індустрій, який відбудеться цьогоріч в Україні.

В зустрічі взяли участь представники Thales, Safran Group, MBDA, Arquus, KNDS.

Довідково

Об'єднання промисловості у галузі наземної, повітряно-наземної оборони та безпеки Франції (Le Groupement des industries françaises de défense et de sécurité terrestres et aéroterrestres (GICAT) загалом включає в себе 480 ключових приватних підприємств у сфері оборонної промисловості Франції.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Вчора 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Вчора 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Вчора 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Вчора 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Вчора 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Вчора 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Вчора 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Вчора 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Вчора 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення