За фактами викрадення пального на 984 тис грн та підробки документів про підозру оголошено військовому з Вінничини

26.02 23:30    
За процесуального керівництва прокурорів Вінницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону повідомлено про підозру заступнику командира роти однієї з військових частин, якому інкримінують привласнення військового майна шляхом зловживання службовим становищем в умовах воєнного стану, а також внесення завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів (ч. 4 ст. 410 та ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, при передачі посади командиром підрозділу було виявлено нестачу майже 24 тонн пального на більше ніж 984 тисяч гривень. Для приховування розтрати підозрюваний, який відповідав за зберігання та видачу паливно-мастильних матеріалів для підрозділу, підробив низку дорожніх листів.

Досудове розслідування – ТУ ДБР у м. Хмельницькому, оперативний супровід – ТУ ДБР у м. Вінниця та ГУ ДВК СБУ

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:54
На Черкащині військовий вимагав 15 тис доларів США за ...
Вчора 21:53
На Одещині водійка намагалась вивезти 30-річного чолові ...
Вчора 21:53
Прикордонники викрили злочинну групу, яка продавала «бр ...
Вчора 21:52
На Волині прикордонники виявили колаборантку із так зва ...
Вчора 21:52
На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення