БЕБ повідомило про підозру чоловіку, який запропонував детективу теруправління хабар за закриття кримінального провадження

07.03 14:33    
Детективи Головного підрозділу детективів спільно з детективами Департаменту внутрішньої безпеки та захисту працівників Бюро економічної безпеки України повідомили про підозру чоловіку, який запропонував хабар за непритягнення до кримінальної відповідальності.

Встановлено, що раніше судимий за незаконний обіг підакцизних товарів продовжив свою незаконну діяльність. За даним фактом детективи одного з територіальних управлінь БЕБ розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 199, ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Дізнавшись про розслідування, підозрюваний під час спілкування запропонував детективу територіального управління неправомірну вигоду за непритягнення до кримінальної відповідальності.

Детективи зафіксували пропозицію неправомірної вигоди у передбачений законом спосіб та призначили необхідні експертизи. Надалі чоловіку було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Досудове розслідування триває, вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Оперативний супровід здійснюють детективи Департаменту внутрішньої безпеки та захисту працівників БЕБ. Процесуальне керівництво - прокурори Офісу Генерального прокурора.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:30
Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, ...
Сьогодні 16:30
Слідчі поліції викрили посадовця медзакладу, який допом ...
Сьогодні 16:29
Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеч ...
Сьогодні 16:29
На Харківщині поліцейські знешкодили ще один канал неза ...
Сьогодні 16:29
13 000 доларів за проходження служби у тиловому підрозд ...
Сьогодні 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Сьогодні 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Сьогодні 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Сьогодні 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Сьогодні 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення