Облаштували підпільні цехи, в яких виготовляли на продаж сурогат – повідомлено про підозру 5 рівнянам

19.03 23:05    
За процесуального керівництва Рівненська обласної прокуратури п’ятьом рівнянам повідомлено про підозру у незаконному виготовленні, зберіганні та збуті алкогольної продукції, а трьом з них – ще й у придбанні, зберіганні, з метою використання при продажу товарів підроблених марок акцизного збору, вчинених у складі організованої групи (ч. 2 ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 28 ч. 1 ч. 2 ст. 204, ч. 2 ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 199 КК України).

За даними слідства, організував бізнес 38-річний чоловік. До своєї діяльності він долучив ще 4 знайомих, один з яких – правоохоронець. Підозрювані купували спирт без жодних документів і в спеціально обладнаних підпільних цехах виготовляли з нього сурогат. Під «виробництво» організатор орендував 2 гаражі у Рівному і ще одне приміщення в Рівненському районі. Цехи обладнали необхідними станками, за допомогою яких розливали та закорковували пляшки з алкоголем, а також клеїли підроблені марки акцизного податку, аби товар мав вигляд оригінальної продукції.

Читайте по темі: У Житомирі поліція припинила діяльність підпільного «цеху» з виготовлення алкоголю: причетний постане перед судом - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/214150-u-zhitomir-polcya-pripinila-dyalnst-pdplnogo-cehu-z-vigotovlennya-alkogolyu-prichetniy-postane-pered-sudom.html

Збували фальсифікат через кілька торгових точок на території Рівненського та Дубенського районів.

Протизаконну діяльність організованої групи виявили та припинили у листопаді 2024 року. Тоді під час обшуків у фігурантів провадження вилучили 5,5 тонн алкоголю, обладнання для його виготовлення, 4 автівки, а також готівку, мобільні телефони, банківські картки та чорнові записи. На вилучене майно накладено арешт.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ТУ ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, за оперативного супроводу працівників Управління СБУ в Рівненській області та Рівненського управління ДВБ НП України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
12 грудня 23:58
З початку року на Миколаївщині видано 995 витягів з тех ...
12 грудня 23:57
Україна офіційно прийняла головування в Міжнародній ком ...
12 грудня 23:56
Мінфін: Україна отримала від Банку розвитку Ради Європи ...
12 грудня 23:54
Податкові відомства України та Польщі підписали Меморан ...
12 грудня 23:53
Три роки єЧерги: ключові результати роботи цифрової Сис ...
09 грудня 19:44
Топ-6 піц у Don Peperon, які замовляють у Житомирі найч ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення