Нові аукціони великої приватизації: Сумихімпром та Укрбуд виставили на продаж

01.04 13:34    
В державній електронній торговій системі Прозорро.Продажі оголосили нові аукціони з великої приватизації – Фонд держмайна виставив на продаж АТ “Сумихімпром” та АТ “Будiвельна компанiя “Укрбуд”.

Аукціон з приватизації Сумихімпром відбудеться 11 червня 2025 року.

Торги з продажу Укрбуду заплановані на 18 червня 2025 року.

Вартість АТ “Сумихімпром” на торгах стартує з майже 1,2 млрд грн. Підприємство розміщене у Сумах, основним видом діяльності є виробництво добрив та азотних сполук. Станом на кінець 2024 року компанія має заборгованості на суму понад 3,4 млрд грн.

Початкова вартість АТ “Будiвельна компанiя “Укрбуд” — понад 262,6 млн грн. Компанія розташована у столиці та займається будівництвом житлових і нежитлових об’єктів. На кінець 2024 року компанія мала заборгованості на суму майже 8,5 млн грн.

Умовами продажу обох підприємств є погашення протягом шести місяців боргів із зарплати та перед бюджетом, що були на момент покупки. Також покупець зобов’язаний погасити борги перед кредиторами, за винятком боргів перед підсанкційними особами та кредиторами з росії та білорусі.

Крім того, новий власник має зберегти основні види діяльності підприємств, не звільняти працівників протягом пів року та спрямувати до держбюджету дивіденди за результатами діяльності товариств з 2024 року до їхнього продажу.

Новий власник Сумихімпром також має сплатити заборгованість перед Пенсійним фондом та інвестувати у модернізацію підприємства не менше 150 млн грн.

Взяти участь у торгах з великої приватизації може кожен охочий, крім учасників, які за законодавством не можуть бути визначені переможцем аукціону. Аби позмагатися за актив потрібно зареєструватися на одному з акредитованих майданчиків Прозорро.Продажі та зробити цінову пропозицію.

Нагадаємо, перші електронні торги з великої приватизації відбулися у вересні 2024 року. Відтоді відбулося три успішні аукціони на суму понад 8,3 млрд грн.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:06
Мінсоцполітики: За вихідні ще понад 2 млн українців отр ...
Вчора 18:04
Алла Басалаєва у Львові провела нараду з аудиторами: се ...
Вчора 18:03
На Закарпатті судитимуть посадових осіб НААН за махінац ...
Вчора 18:02
Слідчі поліції викрили депутата Дніпровської міськради, ...
Вчора 18:02
​Майже 165 млн грн збитків на розкраданні природн ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
26 листопада 22:11
Бездротові навушники: ключові переваги та особливості
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення