На Львівщині прикордонники ліквідували канал незаконного переправлення осіб через державний кордон

09.04 16:27    
Співробітники головного оперативно-розшукового відділу 7 прикордонного Карпатського загону спільно з УСР у Львівській області, СУ ГУНП у Львівській області за процесуального керівництва спеціалізованої прокуратури в сфері оборони Західного регіону викрито зухвалу спробу незаконного переправлення осіб через державний кордон України.

У пункті пропуску «Шегині» прикордонники зупинили мікроавтобус марки Mercedes, в якому було виявлено спеціально сконструйований тайник. У ньому перебували троє громадян України - жителів Київської, Тернопільської та Чернівецької областей, які намагалися уникнути контролю на кордоні.

Чоловіки у такий спосіб мали намір дістатися до Польщі, а звідти – до однієї з країн Західної Європи. Вартість такої «подорожі» становила від 12 до 16 тисяч доларів США з кожного клієнта. Гроші зловмисники планували отримати вже після переправлення осіб через державний кордон.

Встановлено, що двоє фігурантів кримінального провадження, мешканці Чернівецької області, діючи за попередньою змовою, організували канал незаконного переправлення громадян. Вони переробили конструкцію мікроавтобуса, створивши схованку, в якій і планували переправити охочих незаконно перетнути кордон.

План ділків провалився під час проходження паспортного контролю.

Наразі обом організаторам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 КК України - незаконне переправлення осіб через державний кордон, вчинені організованою групою або вчинені з корисливих мотивів. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років, а також обрано запобіжний захід тримання під вартою з альтернативою внесення застави у понад 240 тисяч гривень кожен.

Під час обшуків, проведених в рамках кримінального провадження, вилучено мобільні телефони, грошові кошти, чорнові записи, що свідчать про вчинення злочину.

Розслідування триває. Правоохоронці вживають заходів для встановлення інших осіб, які можуть бути причетними до організації цієї схеми.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:06
Мінсоцполітики: За вихідні ще понад 2 млн українців отр ...
Вчора 18:04
Алла Басалаєва у Львові провела нараду з аудиторами: се ...
Вчора 18:03
На Закарпатті судитимуть посадових осіб НААН за махінац ...
Вчора 18:02
Слідчі поліції викрили депутата Дніпровської міськради, ...
Вчора 18:02
​Майже 165 млн грн збитків на розкраданні природн ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
26 листопада 22:11
Бездротові навушники: ключові переваги та особливості
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення