Слідчі поліції повідомили ще двом російським військовим про підозру у вбивстві та жорстокому поводженні з цивільним населенням у Бучі

14.04 14:55    
Серед фігурантів — російський розвідник-снайпер, який розстріляв 40-річного цивільного в Бучі, та військовий рф, який нещадно побив місцевого мешканця, вимагаючи віддати його 12-річну доньку.


Встановлено, що 5 березня 2022 року російські військові проводили рейди по будинках, шукаючи патріотично налаштованих громадян. Із застосуванням насильства та погроз вбивством вони обшукували кожен будинок, перевіряли у місцевих мешканців наявність татуювань, їхні мобільні телефони, будь-які ознаки співпраці із захисниками України. На свій розсуд на місці окупанти виносили «вироки» і розстрілювали мирних людей.


Група військовослужбовців взводу розвідки 1-ї батальйонно-тактичної групи 234-го десантно-штурмового полку 76-ї десантно-штурмової дивізії повітряно-десантних військ зс рф проникла на територію подвір’я приватного будинку, де знаходилися місцеві жителі, які не брали участі у бойових діях. Під час їхньої перевірки розвідник-снайпер допитував цивільних. Після цього військові вивели 40-річного господаря на вулицю, і він пострілом у голову вбив чоловіка.


Наразі слідчі поліції повідомили про підозру розвіднику-снайперу розвідувального взводу 1-ї бтгр  234-го дшп 76-ї дшд у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 438 Кримінального Кодексу України (порушення законів та звичаїв війни, поєднані з умисним вбивством). Йому загрожує довічне позбавлення волі.


Також поліцейські встановили одного з російських військових 234-го десантно-штурмового полку 76-ї десантно-штурмової дивізії повітряно-десантних військ зс рф, які зайшли на територію одного з домогосподарств у Бучі, оточили господаря та наказали вивести з будинку його 12-річну доньку, яку вони раніше побачили. Коли чоловік відмовився, фігурант прикладом автомата збив його з ніг, після чого вони нещадно побили його ногами. росіяни не знайшли дівчинку, яку батько заховав у будинку — після вчинення злочину вони залишили побитого чоловіка та пішли.


Наразі слідчі повідомили про підозру військовослужбовцю у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 28, ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з цивільним населенням, вчинене групою осіб).


Окупанту загрожує до дванадцяти років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

Слідчі управління організації розслідування злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту, та управління документування таких злочинів Головного слідчого управління Нацполіції продовжують роботу зі збору доказів причетності фігурантів до вчинення інших воєнних злочинів на території м. Буча.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:06
Мінсоцполітики: За вихідні ще понад 2 млн українців отр ...
Вчора 18:04
Алла Басалаєва у Львові провела нараду з аудиторами: се ...
Вчора 18:03
На Закарпатті судитимуть посадових осіб НААН за махінац ...
Вчора 18:02
Слідчі поліції викрили депутата Дніпровської міськради, ...
Вчора 18:02
​Майже 165 млн грн збитків на розкраданні природн ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
26 листопада 22:11
Бездротові навушники: ключові переваги та особливості
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення