Нацполіція перекрила наркотрафік з України в Молдову та вилучила психотропів на 7 мільйонів гривень

09.05 18:21    
Українські та молдовські правоохоронці провели спецоперацію з ліквідації контрабандного каналу постачання особливо небезпечного психотропу Alpha-PVP до Республіки Молдова. Учасників організованої злочинної групи затримано. У них вилучено 12 кг наркопродукції.

У рамках міжнародного співробітництва оперативники Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції та правоохоронці Республіки Молдови у взаємодії зі працівниками Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Нацполіції та Департаменту оперативно-розшукової діяльності Адміністрації Державної прикордонної служби України провели спецоперацію з викриття транснаціонального наркоугруповання.

Поліцейські встановили лідера угруповання – 26-річного громадянина Молдови, який організував наркотрафік психотропної речовини Alpha-PVP з України на територію Молдови. До протиправної діяльності зловмисник залучив ще сімох спільників – чоловіків та жінок віком від 21 до 26 років.

Психотропи учасники наркобізнесу отримували на території України та переміщували через державний кордон. Транспортували наркотики троє жінок, маскуючи заборонену продукцію під одягом. Надалі вже на території Молдови «товар» забирали інші члени злочинної групи.

Для подальшої реалізації наркотичної продукції фігуранти створили та займалися адмініструванням Telegram-каналу та онлайн-магазину. 

7 квітня на території Молдови під час трансферу психотропів орендованим автомобілем поліцейські зупинили транспортний засіб та затримали трьох зловмисників. Ними виявилися очільник угруповання, його спільник та жінка, яка виконувала роль кур’єра. Під час особистого обшуку на тілі та в особистих речах фігурантів виявили 5 кг Alpha-PVP.

Крім того, молдовські правоохоронці провели обшуки за місцями проживання фігурантів, за результатами яких виявили та вилучили ще 7 кг психотропів, ваги, мобільні телефони та готівку.

Загалом за результатами спецоперації із незаконного обігу вилучено 12 кг психотропної речовини Alpha-PVP. Вартість вилученої наркопродукції за цінами «чорного» ринку перевищує 7 мільйонів гривень.

Наразі, згідно з рішенням суду Республіки Молдова шістьох учасників злочинного угруповання взято під варту на 30 діб, ще двоє підозрюваних перебувають під слідством на волі. Досудове розслідування здійснюють правоохоронні органи Молдови.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Сьогодні 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Сьогодні 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Сьогодні 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Сьогодні 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Сьогодні 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Сьогодні 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Сьогодні 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Сьогодні 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Сьогодні 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення