Повідомлено про підозру трьом адміністраторам Telegram та Viber-каналів, які допомагали уникати мобілізації

12.05 13:31    
За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом мешканцям Львівщини. Їм інкримінують перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період (ч. 1 ст. 114-1 КК України).

За даними слідства, з осені 2024 року підозрювані інформували мешканців Львова та прилеглих до нього районів про дислокацію та переміщення представників ТЦК та СП.

У Telegram та Viber-каналах, які адміністрували фігуранти, серед підписників поширювалася інформація про дати і місця перебування працівників центрів комплектування, які проводили мобілізаційні заходи щодо призову громадян. Також безперешкодно розміщувати повідомлення на таку тематику мали можливість самі учасники груп.

Таким чином військовозобов’язані мали можливість уникати отримання повісток та ухилятися від мобілізації.

Під час обшуків за місцем проживання підозрюваних виявлено та вилучено мобільні телефони з ознаками протиправної діяльності.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Управління СБУ у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:03
Українці 40+ років зможуть безоплатно пройти скринінг з ...
Вчора 21:01
Інтернет під час блекаутів: українці зможуть шукати xPO ...
Вчора 21:00
Юлія Свириденко заслухала звіт заступника Голови Держау ...
Вчора 21:00
Досвід України в реалізації програм Interreg став прикл ...
Вчора 20:59
До кордону не доїхали: на Буковині прикордонники затрим ...
09 грудня 19:44
Топ-6 піц у Don Peperon, які замовляють у Житомирі найч ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення