Уряд затвердив порядок функціонування Державного аграрного реєстру

13.05 17:31    
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Деякі питання функціонування інформаційно-комунікаційної системи «Державний аграрний реєстр». Це важливий крок у цифровізації аграрного сектору країни.

Розробили документ Міністерство аграрної політики та продовольства України на виконання Закону України «Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» для визначення порядку ведення, адміністрування, інтеграції з іншими державними реєстрами. А також забезпечення функціонування ДАР та її підсистем. Метою є затвердження порядків функціонування ДАР та Державного реєстру виробників сільськогосподарської продукції.

«Прийняті нововведення сприятимуть розвитку цифровізації у сфері аграрної політики, підвищенню ефективності державного управління та підтримці виробників сільгосппродукції та організацій водокористувачів. Крім того, забезпечать швидкий доступ до аналітичної інформації для ухвалення управлінських рішень», – зазначив Міністр Віталій Коваль.

Серед основних нововведень – затвердження порядку ведення Державного реєстру виробників сільськогосподарської продукції. Це дозволить ідентифікувати всіх виробників сільськогосподарської продукції та сільськогосподарську діяльність, яку вони здійснюють.

Постанова передбачає:

удосконалення механізмів надання державної підтримки виробникам сільськогосподарської продукції, забезпечивши прозорість і справедливість розподілу ресурсів;
забезпечення інтеграції з іншими державними реєстрами, кадастрами та інформаційними системами для уніфікації та актуалізації інформації;
гарантує дотримання законодавчих вимог щодо захисту персональних даних і кібербезпеки.
У рамках євроінтеграційних процесів прийняття постанови також сприятиме виконанню плану Ukraine Facility. Зокрема, щодо надання державної підтримки у сфері сільського господарства через ДАР.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:03
Незаконно продав РЕБ за 180 тис грн — за привласнення м ...
Сьогодні 17:02
У Дніпрі засуджено до 15 років позбавлення волі чоловік ...
Сьогодні 17:02
Судитимуть тернополянина, який обіцяв за 30 тис доларів ...
Сьогодні 17:01
Переплатили 2,5 млн гривень за частково виконані протиа ...
Сьогодні 17:01
Дитина померла за кілька годин після огляду: у Києві сп ...
06 травня 22:53
Рулонні етикетки vs листові: що краще для вашого продук ...
06 травня 17:23
Як знайти вигідний тур онлайн: поради для мандрівників
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення