Повідомлено про підозру інформатору фсб рф, який розвідував місця дислокації ЗСУ у селищі поблизу Дніпропетровської області

14.05 16:22    
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури громадянина викрито у проведенні підривної діяльності проти України. Йому повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

За даними слідства, у лютому 2025 року чоловіка, який мешкає в Удачному Покровського району, завербував представник фсб рф. В ході спілкування для ведення бойових дій проти Сил оборони куратор запропонував йому збирати розвіддані. За допомогу окупантам чоловіку обіцяли посаду в адміністрації у разі захоплення населеного пункту.

Агент пильнував за обстановкою в селищі, яке розташоване поруч з адмінкордоном Дніпропетровської області. Також фіксував місця зосередження особового складу ЗСУ. Текстові повідомлення з локаціями надсилав ворогу через Telegram. Крім того, акцентував увагу на цивільній інфраструктурі й домоволодіннях.

Протиправну діяльність підозрюваного припинено. За клопотанням прокуратури йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування - ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:04
На Закарпатті поліцейські затримали озброєного чоловіка ...
Вчора 22:03
Поліцейські Корюківщини менш ніж за дві години розшукал ...
Вчора 22:03
СБУ затримала у Дніпрі агента рф, який активував для во ...
Вчора 22:02
На кордоні з Молдовою прикордонники виявили велику парт ...
Вчора 22:02
В Одесі представили напрацювання щодо оновлення Морсько ...
Вчора 22:11
Голова Держрибагентства Ігор Клименок обговорив із кері ...
Вчора 22:09
Мінекономіки розпочало бета-тест послуги в Обрії – дист ...
Вчора 22:07
Уряд врегулював передачу радіофармацевтичних препаратів ...
Вчора 22:05
Українська школа поруч: МОН презентувало оновлений порт ...
Вчора 22:03
Шість областей України отримали потужні системи накопич ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення