В Офісі Генпрокурора обговорили особливості розслідування злочинів, повʼязаних з контрабандою

16.05 18:16    
В Офісі Генерального прокурора відбулася робоча зустріч на тему «Особливості виявлення, кваліфікації та досудового розслідування контрабанди».

Під час зустрічі учасники обговорили актуальні питання, які виникають під час виявлення та розслідування злочинів, пов’язаних із незаконним переміщенням товарів через митний кордон України.

Присутні зосередили увагу на труднощах кваліфікації таких правопорушень, розмежування адміністративної та кримінальної відповідальності за контрабанду, проблемах у проведенні експертних досліджень, а також на необхідності вироблення спільних підходів до збору доказів, оцінки вартості предметів контрабанди та встановлення ознак умисного приховування предметів злочину від митного контролю.

Окремо наголошено на необхідності виявлення організаторів контрабандних схем, застосуванні спеціальної та кримінальної конфіскації в межах таких проваджень, а також вдосконаленню аналітичного супроводу таких справ.

У заході взяли участь прокурори обласних прокуратур, представники Державної митної служби України, Державної прикордонної служби України, Бюро економічної безпеки України, Верховного Суду, судові експерти, а також науковці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:04
На Закарпатті поліцейські затримали озброєного чоловіка ...
Вчора 22:03
Поліцейські Корюківщини менш ніж за дві години розшукал ...
Вчора 22:03
СБУ затримала у Дніпрі агента рф, який активував для во ...
Вчора 22:02
На кордоні з Молдовою прикордонники виявили велику парт ...
Вчора 22:02
В Одесі представили напрацювання щодо оновлення Морсько ...
Вчора 22:11
Голова Держрибагентства Ігор Клименок обговорив із кері ...
Вчора 22:09
Мінекономіки розпочало бета-тест послуги в Обрії – дист ...
Вчора 22:07
Уряд врегулював передачу радіофармацевтичних препаратів ...
Вчора 22:05
Українська школа поруч: МОН презентувало оновлений порт ...
Вчора 22:03
Шість областей України отримали потужні системи накопич ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення