Бюро економічної безпеки на Київщині забезпечило відшкодування до бюджету 8,4 млн грн несплачених податків

21.05 17:27    
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Київській області забезпечили відшкодування 8,4 млн грн збитків завданих державному бюджету.

Слідством встановлено, що службові особи компанії, яка спеціалізується на оренді та експлуатації нерухомого майна, занизили нормативно грошову оцінку земельної ділянки, в результаті чого ухилились від сплати податку, а саме орендної плати на землю.

Досудове розслідування розпочато на підставі аналітичного продукту, складеного фахівцями Територіального управління БЕБ у Київській області. Сума завданих державі збитків у розмірі 8,4 млн грн підтверджена висновком судово-економічної експертизи.

Керівнику товариства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів).

Детективи БЕБ забезпечили відшкодування товариством завдані державі збитки у повному обсязі. Кошти вже сплачено до бюджету, а кримінальне провадження відносно підозрюваного скеровано до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Процесуальне керівництво – прокурори Київської обласної прокуратури.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:03
Українці 40+ років зможуть безоплатно пройти скринінг з ...
Вчора 21:01
Інтернет під час блекаутів: українці зможуть шукати xPO ...
Вчора 21:00
Юлія Свириденко заслухала звіт заступника Голови Держау ...
Вчора 21:00
Досвід України в реалізації програм Interreg став прикл ...
Вчора 20:59
До кордону не доїхали: на Буковині прикордонники затрим ...
09 грудня 19:44
Топ-6 піц у Don Peperon, які замовляють у Житомирі найч ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення