В. о. Голови Держгеокадастру взяв участь в обговоренні актуальних питань у сфері земельних відносин під час виїзної наради у Черкасах

27.06 17:49    
В.о. Голови Держгеокадастру Дмитро Макаренко взяв участь у низці заходів під час робочої поїздки у складі делегації під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Віталія Коваля до Черкаської області.

Зокрема, під час виїзної наради з керівниками структурних підрозділів обласних військових адміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку, відбулося обговорення актуальних питань у сфері земельних відносин, що цікавлять аграріїв у регіонах.

В. о. Голови Держгеокадастру Дмитро Макаренко поінформував учасників заходу про стан та динаміку роботи Держгеокадастру в 2025 році щодо проведення державної інвентаризації земель, надання адміністративних послуг, оновлення нормативної грошової оцінки населених пунктів та функціональних можливостей Державного земельного кадастру.

Значну увагу було приділено питанню важливості замовлення органами місцевого самоврядування робіт зі встановлення меж територіальних громад та меж населених пунктів із внесенням до Державного земельного кадастру відповідних відомостей.

Дмитро Макаренко наголосив, що без якісних та повних даних на рівні громади неможливо ефективно управляти земельними ресурсами, а станом на сьогодні в Державному земельному кадастрі наявними є відомості про межі лише 145 територіальних громад та 12 478 населених пунктів. Він підкреслив, що від розташування земельних ділянок в межах або за межами населених пунктів залежить нормативна грошова оцінка таких земельних ділянок та, відповідно, розмір плати за землю.

Також у ході робочої поїздки відбулися зустрічі з агровиробниками Черкащини, представниками органів місцевого самоврядування, ОВА.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Вчора 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Вчора 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Вчора 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Вчора 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Вчора 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Вчора 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Вчора 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Вчора 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Вчора 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення