Промисловці підтримують вимогу Президента країни говорити людям правду

18.11 11:07    
Влада повинна говорити українцям, бізнесменам та простим громадянам, усю правду щодо соціально-політичної ситуації в країні, інформувати про найбільш вірогідні перспективи найближчого життя, будь-які наслідки кожного новоприйнятого закону, того чи іншого важливого для людей рішення. Президент країни В.Янукович абсолютно правий, пред’являючи таку вимогу урядові. Країна ще переживає наслідки кризи, нові виклики є також серйозними, і пережити труднощі можна лише тоді, коли народ максимально довіряє владі, коли між ними налагоджений реальний зворотній зв’язок, відбувається живий діалог влади і суспільства, влади і бізнесу. Таку думку президент УСПП, народний депутат України Анатолій Кінах висловив на одному з національних телеканалів.

«Ось і Податковий кодекс може стати ефективним інструментом економічного розвитку, коли він є спільним продуктом бізнесу і влади, коли його філософія складається з збалансування зусиль, які, з одного боку, переконають усіх суб’єктів господарювання платити податки та виконувати свої зобов’язання перед бюджетом, і в той же час залишать можливості для сталого розвитку, розширення виробництва, збільшення робочих місць, підвищення добробуту», - наголошує голова промислової спільноти.

Як констатує ділова спільнота, ідеологи податкового кодексу, на превеликій жаль, не розуміють того факту, що переважна більшість підприємців бореться не за надприбутки, а за елементарне виживання. Економічні кризові явища країні можна пережити, коли у людей залишиться можливість ефективної самозайнятості, шанси вирватися за межу бідності, гідно прогодувати себе і свою сім’ю. «У великої кількості українців, в тому числі працездатних, немає ніякого запасу міцності з точки зору гідного подальшого існування. Їм потрібна не лише державна субсидія або соціальна допомога, на які, до речи, в бюджеті бракує коштів, їм потрібен шанс в своїй країні зайнятися своєю справою, тобто малим бізнесом, і отримати від держави стимули та підтримку для цього», - переконаний Анатолій Кінах.

На його думку, підприємницька спільнота прекрасно розуміє, що податки треба обов’язково і вчасно платити. Абсолютна більшість підприємців і промисловців представляє соціально відповідальний бізнес. Але податки мають бути справедливими і стимулюючими для розвитку та життя, особливо в частині малого і середнього бізнесу. Такі вимоги ще не пізно врахувати, приймаючи Податковий кодекс.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
31 липня 17:42
ДБР розслідує детонацію боєприпасів на полігоні у Хмель ...
31 липня 17:12
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент фсб, як ...
31 липня 17:12
Забруднили понад 1,6 тис. кв. м землі небезпечними речо ...
31 липня 17:11
«Чесний призов»: 61 обшук, 15 підозр — проміжні результ ...
31 липня 17:10
На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка, який за $25 00 ...
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення