Уряд дозволив виробникам дронів та засобів РЕБ закладати кредитні витрати в ціну контрактів

30.07 21:52    
Вітчизняні виробники безпілотних систем і засобів радіоелектронної боротьби отримали право включати витрати на обслуговування кредитів до ціни державних контрактів. Відповідне рішення ухвалене Кабінетом Міністрів України за ініціативи Міністерства оборони.

За новими правилами, під час формування ціни контракту виконавці можуть враховувати комісії та проценти за кредити чи позики, але не більше 10% від вартості товарів, послуг та робіт. Виконавці також повинні обґрунтувати включення цих витрат.

«Цей новий фінансовий механізм дозволить українським виробникам створювати зброю та технології більше, швидше, ефективніше. Масштабуємо нашу оборонку. Залучаємо більше ресурсів. Результат – мільйони українських дронів для фронту», – підкреслив Міністр оборони України Денис Шмигаль.

Таке рішення має стимулювати нарощування виробництва та мінімізувати ризики зриву постачань озброєння для ЗСУ. Крім цього, нововведення враховує специфіку оборонної галузі: тривалий виробничий цикл дронів і засобів РЕБ потребує від виконавців державних контрактів залучення кредитних коштів.

Зміни внесено до Порядку здійснення закупівлі безпілотних систем, засобів радіоелектронної боротьби тактичного рівня вітчизняного виробництва та їх складових частин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2022 року № 1275.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:54
На Черкащині військовий вимагав 15 тис доларів США за ...
Вчора 21:53
На Одещині водійка намагалась вивезти 30-річного чолові ...
Вчора 21:53
Прикордонники викрили злочинну групу, яка продавала «бр ...
Вчора 21:52
На Волині прикордонники виявили колаборантку із так зва ...
Вчора 21:52
На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення