Верховна Рада проголосувала за відставку Єхануров    
		05.06 14:22     
		Верховна Рада проголосувала за відставку Юрія Єханурова з посади міністра оборони. Відповідний проект постанови підтримали 363 депутати.
 
  Зокрема, Партія регіонів – 161 голос, БЮТ - 152, "НУ-НС" - 4, Блок Литвина - 19, Компартія – 27 голосів.
  Розгляд питання відбувався без заслуховування звіту міністра оборони.
  "Юрій Єхануров не прибув на засідання Верховної Ради, оскільки віддав перевагу засіданню РНБО, яке зараз відбувається", - пояснив перший заступник голови Верховної Ради Олександр Лавринович.
  Ініціатор проекту постанови, член фракції БЮТ Валерій Писаренко пояснив, що підставою для внесення постанови стали результати перевірки Міністерства оборони Головним контрольно-ревізійним управлінням.
  Зокрема, зауважив Писаренко, органами ГоловКРУ були виявлені численні порушення у діяльності оборонного відомства.
  Крім того, за словами депутата, Єхануров не виконав вимоги закону щодо чисельності Збройних сил України.
  З рекомендаціями про відставку Єханурова з посади міністра оборони виступили комітет з питань нацбезпеки й оборони та комітет з питань державного будівництва і місцевого самоврядування.
  Напередодні голосування голова Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що його фракція не голосуватиме за відставку Єханурова. 
		
        
 
RuporZT
  
	
	
 
 
		
	 |