Переправлення до Румунії за 14 тис. доларів США – підозрюється житель Тернопільщини

12.01 22:48    
Під процесуальним керівництвом прокурорів Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю одного з сіл області в організації незаконного переправлення особи через державний кордон України, а також у сприянні його вчиненню порадами та вказівками, що вчинено з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, чоловік пообіцяв допомогти військовозобов’язаному за 14 тис дол США перетнути кордон із Румунією поза офіційними пунктами пропуску. Гроші військовозобов’язаний мав передати чоловіку через посередника.

Читайте також: На Житомирщині спроба незаконного перетину кордону завершилась обмороженнями та ледь не коштувала життя - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/234654-na-zhitomirschin-sproba-nezakonnogo-peretinu-kordonu-zavershilas-obmorozhennyami-ta-led-ne-koshtuvala-zhittya.html

Підозрюваний надавав інструкції та поради щодо підготовки до переходу, а також взявся особисто доправити «клієнта» до сусідньої області.

7 січня 2025 року він забрав чоловіка з Тернополя та повіз до готелю у Чернівецькій області в об’їзд блокпостів. Поки вони були в дорозі, дружина підозрюваного отримала обумовлену суму грошей.

Чоловіка затримали в порядку ст. 208 КПК України. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дев'яти років із конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснюють слідчі СУ ГУНП в Тернопільській області за оперативного супроводу УСБУ в області та міграційної поліції ГУНП.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:28
На Вінниччині прикордонники виявили колесо із «запчасти ...
Сьогодні 16:27
На кордоні зі Словаччиною затримали іноземку, яка прода ...
Сьогодні 16:22
На Чернігівщині поліцейські викрили жінку у незаконному ...
Сьогодні 16:22
Спецоперація «Реквієм»: перед судом постануть учасники ...
Сьогодні 16:21
Поліцейські Києва затримали учасників угруповання, які ...
Сьогодні 16:11
Україна та Швеція підписали декларацію про створення Це ...
Сьогодні 16:09
Сергій Марченко: Україна вже отримала 90% коштів за рах ...
Сьогодні 16:07
Майже 27 млрд гривень у 2026 році: як Мінсоцполітики пі ...
Сьогодні 16:05
Держрибагентство долучилося до міжнародного семінару з ...
Сьогодні 16:03
Міноборони про виплати військовослужбовцям при встановл ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення