55 000 $ щоб «відмазати» і вивезти за кордон

12.01 23:09    
На Сумщині викрито схему незаконного переправлення за кордон чоловіків призовного віку.

За даними слідства організатор схеми, 34-річний сумчанин, переконував військовозобов’язаних, що має необхідні зв’язки та може вирішити питання визнання їх непридатними до служби з виключенням з військового обліку та подальшим незаконним переправленням за кордон. За такі послуги зловмисник вимагав 11 тис. доларів США з однієї особи. Його затримали в порядку ст. 208 КПК України під час спроби переміщення п’ятьох військовозобов’язаних до кордону.

Організатору схеми оголошено підозру. Йому інкримінується ч. 3 ст. 332 «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» та ч. 2 ст. 369-2 «Зловживання впливом» КК України.

Читайте також: На Житомирщині спроба незаконного перетину кордону завершилась обмороженнями та ледь не коштувала життя - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/234654-na-zhitomirschin-sproba-nezakonnogo-peretinu-kordonu-zavershilas-obmorozhennyami-ta-led-ne-koshtuvala-zhittya.html

На даний час вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу.

Слідство триває, встановлюються спільники підозрюваного та інші можливі особи, які за його допомогою незаконно отримали документи чи виїхали за кордон.

Заходи проводилися спільною міжвідомчою групою, до якої увійшли військовослужбовці Головного оперативно-розшукового відділу 5 прикордонного загону Держприкордонслужби України у взаємодії із співробітниками Управління стратегічних розслідувань в Сумській області, слідчими відділення поліції № 4 (м. Суми) Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області, під процесуальним керівництвом Сумської окружної прокуратури.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:02
У Макарові на Київщині 50 родин отримали ключі від відн ...
Вчора 17:40
Використав 15-річну дівчину для збору розвідданих - рос ...
Вчора 17:40
«Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,2 млр ...
Вчора 17:39
Вперше за час війни Україну відвідала Генеральний секре ...
Вчора 16:39
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення