Киян закликають бути обережними з салютами

20.12 21:37    
Напередодні новорічних свят столична влада закликає киян бути обережними при придбанні та використанні піротехніки.

Про це заявив начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій Віталій Пшеничний, повідомляє прес-служба мерії.

"Для того щоб уникнути неприємних наслідків та попередити трагічні випадки, необхідно обов'язково ознайомитися з інструкцією та терміном придатності, купуючи такий товар. Якщо відсутня інформація українською чи російською мовами, це означає, що виріб не сертифікований і користуватися ним дуже небезпечно", - сказав Пшеничний.

За його словами, небезпечним є недотримання правил застосування піротехніки та використання засобів, термін придатності яких вийшов. Не можна розбирати, ремонтувати піротехнічні вироби, а також використовувати не за призначенням, або в невідповідних умовах.

"При використанні фонтанів, феєрверків, римських свічок тощо небезпечним є полум'я. Ефект цього виду піротехніки досягається викидом у повітря палаючих зірок, котрі повинні згаснути до моменту сягання землі. Тому при неправильному розташуванні виробу ці палаючі зірки можуть упасти на глядачів. А піротехнічні ракети можуть непередбачено змінити напрямок руху", - додав чиновник.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Українська правда.Київ
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:42
ДБР розслідує детонацію боєприпасів на полігоні у Хмель ...
Вчора 17:12
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав агент фсб, як ...
Вчора 17:12
Забруднили понад 1,6 тис. кв. м землі небезпечними речо ...
Вчора 17:11
«Чесний призов»: 61 обшук, 15 підозр — проміжні результ ...
Вчора 17:10
На Дніпропетровщині судитимуть чоловіка, який за $25 00 ...
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення