На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які вдавали з себе багатодітних батьків

16.01 18:56    
Прикордонники Чопського загону попередили дві спроби незаконного перетину держрубежу за сфальшованими документами. Випадки сталися у пунктах пропуску «Малі Селменці» та «Малий Березний», що на кордоні зі Словаччиною.

У пункті пропуску «Малі Селменці» прикордонний наряд викрив хитрощі 39-річного киянина, який разом з двома іншими свідоцтвами надав на контроль копію свідоцтва про народження дитини, начебто виданого у Німеччині. Чоловік стверджував, що його новонароджений син наразі перебуває разом з матір’ю в Німеччині, проте не зміг назвати ні його імені, ні дату народження. Він також не міг розповісти, де отримав сам документ.

У пункті пропуску «Малий Березний» 30-річний житель Києва, прямуючи до Словаччини, надав прикордонному наряду два свідоцтва про народження дитини, видані в Україні, та ще одне, видане в Молдові. Щодо дійсності останнього в інспектора виникли сумніви, тож документ вирішили вивчити ретельніше. У ході поглибленої перевірки свідоцтва прикордонники виявили ознаки, які свідчили про те, що його сфальшовано. Згодом вони встановили, що чоловік отримав його у незаконний спосіб та за грошову винагороду.

Читайте також: На Житомирщині спроба незаконного перетину кордону завершилась обмороженнями та ледь не коштувала життя - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/234654-na-zhitomirschin-sproba-nezakonnogo-peretinu-kordonu-zavershilas-obmorozhennyami-ta-led-ne-koshtuvala-zhittya.html

Обом киянам відмовили у перетині кордону. За цими фактами на адресу Нацполіції направили повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:57
Оперативники Мукачівського загону ліквідували дві схеми ...
Сьогодні 18:56
У Львові затримали організоване угруповання наркодилері ...
Сьогодні 18:56
На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які вдавал ...
Сьогодні 18:55
Біля кордону з Румунією врятували порушника, який прова ...
Сьогодні 18:54
Голова Держаудитслужби обговорила з аудиторами та керів ...
Сьогодні 18:40
Відбулося друге засідання Штабу з ліквідації наслідків ...
Сьогодні 18:40
Захист архівної спадщини України: внесено подання до Не ...
Сьогодні 18:38
Верховна Рада ратифікувала Угоди між Урядами України та ...
Сьогодні 18:36
​​​​Додаткові пункти незламност ...
Сьогодні 18:34
Юлія Свириденко: Уряд продовжує надавати повне сприяння ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення