Колишню інспекторку поліції на Буковині засуджено до 5 років ув’язнення за смертельну ДТП

27.01 17:56    
За публічного обвинувачення прокурорів Чернівецької обласної прокуратури суд визнав винною колишню співробітницю поліції, яка, керуючи автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, спричинила смертельну ДТП (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

Їй призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі та позбавлення права керувати транспортними засобами на 5 років.

Нагадаємо, що аварія сталася вночі 28 липня 2025 року у місті Новоселиця Чернівецького району.

Прокурори у суді довели, що колишня інспекторка сектору реагування поліції, перебуваючи поза службою, керувала автомобілем Volkswagen Tiguan у стані алкогольного сп’яніння.

Читайте також: У Бердичівському районі в ДТП травмовано чотирьох людей: поліцейські розпочали розслідування - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/235535-u-berdichvskomu-rayon-v-dtp-travmovano-chotiroh-lyudey-polceysk-rozpochali-rozslduvannya.html

Близько 01:45 вона не впоралася з керуванням і врізалася у бетонну огорожу. У салоні автомобіля перебували троє пасажирів.

Внаслідок ДТП 35-річна жінка загинула на місці, ще двоє осіб отримали травми різного ступеня тяжкості.

Свою вину жінка визнала повністю.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:28
На Вінниччині прикордонники виявили колесо із «запчасти ...
Сьогодні 16:27
На кордоні зі Словаччиною затримали іноземку, яка прода ...
Сьогодні 16:22
На Чернігівщині поліцейські викрили жінку у незаконному ...
Сьогодні 16:22
Спецоперація «Реквієм»: перед судом постануть учасники ...
Сьогодні 16:21
Поліцейські Києва затримали учасників угруповання, які ...
Сьогодні 16:11
Україна та Швеція підписали декларацію про створення Це ...
Сьогодні 16:09
Сергій Марченко: Україна вже отримала 90% коштів за рах ...
Сьогодні 16:07
Майже 27 млрд гривень у 2026 році: як Мінсоцполітики пі ...
Сьогодні 16:05
Держрибагентство долучилося до міжнародного семінару з ...
Сьогодні 16:03
Міноборони про виплати військовослужбовцям при встановл ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення