ДБР викрило посадовців ТЦК та колишнього кадровика ЗСУ, які втручалися в облік військовозобов’язаних

29.01 17:55    

У період воєнного стану Державне бюро розслідувань приділяє особливу увагу викриттю злочинів, які підривають мобілізаційні процеси та шкодять обороноздатності держави. Зокрема, Бюро системно реагує на зловживання посадовців у секторі безпеки та оборони, які, прикриваючись потребами війська, порушують закон.

Працівники ДБР викрили організовану групу, до складу якої входили двоє керівників та оператор одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Черкаської області, а також колишній керівник кадрового підрозділу Сухопутних військ ЗСУ.

За даними слідства, посадовці з корисливих мотивів незаконно втручалися в Єдиний електронний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Вони безпідставно ставили та знімали чоловіків з військового обліку, що дозволяло оформлювати відстрочки та уникати призову під час мобілізації.


Читайте також: На Житомирщині за матеріалами СБУ судитимуть ділків, які у змові із посадовцями МСЕК «штампували» фальшиві інвалідності - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/235715-na-zhitomirschin-za-materalami-sbu-suditimut-dlkv-yak-u-zmov-z-posadovcyami-msek-shtampuvali-falshiv-nvaldnost.html
За оперативною інформацією, «послуга» коштувала 10 тисяч доларів США.

Щонайменше до бази даних незаконно внесли відомості щодо 48 осіб.

Чотирьом військовослужбовцям повідомлено про підозру у несанкціонованій зміні інформації в автоматизованих системах, вчиненій у складі організованої групи (ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 362 КК України).

Санкція статті передбачає до 6 років позбавлення волі.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Офісу Генерального прокурора.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:36
На Дніпропетровщині працівника Укрзалізниці засуджено з ...
Вчора 19:35
Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергет ...
Вчора 19:35
Україна закликала призупинити членство рф в Раді керуюч ...
Вчора 19:34
Денис Шмигаль провів зустріч з Тимчасово повіреною у сп ...
Вчора 19:34
Анатолій Куцевол: Підтримка Нідерландів – важливий внес ...
29 січня 17:24
Сучасна тактична медицина: ефективні рішення для наданн ...
28 січня 15:01
Проносні засоби: типи та їх особливості
26 січня 16:46
Специализированный анализ заполнителей
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення