Ховали камеру у ґудзику футболки — викрито “технологів”, які допомагали здавати іспит з ПДР

30.01 18:53    
За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури чотирьом молодикам повідомлено про підозру у незаконному збуті та використанні спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 359 КК України).

За даними слідства, у 2025 році житель Рівненського району організував «бізнес» на сприянні у складанні теоретичного іспиту з Правил дорожнього руху у територіальних сервісних центрах МВС України .

До «бізнесу» він залучив трьох знайомих, разом із якими сконструював спеціальні технічні засоби для дистанційної допомоги «клієнтам».

Так, у футболку їм вмонтували приховану камеру, замасковану під звичайний ґудзик. Завдяки вбудованій сім-карті та спеціальному додатку спільники зчитували питання з екрана монітора в режимі реального часу та диктували правильні відповіді через мікронавушник, перебуваючи в автівці неподалік сервісного центру.


Читайте також: У Бердичівському районі в ДТП травмовано чотирьох людей: поліцейські розпочали розслідування - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/235535-u-berdichvskomu-rayon-v-dtp-travmovano-chotiroh-lyudey-polceysk-rozpochali-rozslduvannya.html
Правоохоронці встановили, що таким чином зловмисники працювали на території Рівненської, Волинської та Тернопільської областей, бажаючих знаходили через знайомих, а за свої послуги брали від 500 до 1500 доларів США.

Досудове розслідування здійснюють співробітники Управління СБУ в Рівненській області, за оперативного супроводу Рівненського управління ДВБ НПУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено у встановленому законом порядку і підтверджено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:24
На Миколаївщині поліцейські затримали водія, який ймові ...
Вчора 22:24
Відбулося засідання Координаційного центру з питань інж ...
Вчора 22:23
Затверджено механізм супроводу іноземних добровольців, ...
Вчора 22:22
Юлія Свириденко взяла участь у щорічній зустрічі спільн ...
Вчора 22:21
Премʼєр-міністр України Юлія Свириденко вручила се ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення