“Допомагала” військовозобов’язаним через особисті зв’язки: у Києві викрито керівницю громадської організації

02.02 17:45    
Встановлено, що керівниця громадської організації, маючи зв’язки у медичній установі та одному з ТЦК столиці, пропонувала військовозобов’язаним оформити фіктивні медичні документи про непридатність до служби за станом здоров’я.

За це просила 10 тис дол США з особи, 4 тис доларів США з яких вона брала в якості авансу для підготовки відповідних медичних документів.

Підозрювана запевняла, що особиста присутність “клієнта” у лікарні не є обов’язковою, і вона особисто проконтролює позитивне рішення військово-лікарської комісії та ТЦК.

Жінку затримали у порядку ст. 208 КПК України після отримання авансу.

Читайте також: У Житомирі нетверезий керманич вчинив ДТП з потерпілими - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/235998-u-zhitomir-netvereziy-kermanich-vchiniv-dtp-z-poterplimi.html

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з ГУНП у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Київській області їй повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди). Вона перебуває під вартою з можливістю внесення застави.

Правоохоронці встановлюють інших осіб, причетних до функціонування корупційної схеми серед службовців медустанови та ТЦК.

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:23
Двоє чоловіків у гідрокостюмах намагалися незаконно пер ...
Вчора 17:18
На Одещині прикордонники припинили контрабанду психотро ...
Вчора 17:18
Прикордонники викрили зловмисників, які за $8000 оформл ...
Вчора 17:17
Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію при ...
Вчора 17:17
Віз клієнта в гори – на трасі Одеса-Київ припинили неза ...
06 травня 22:53
Рулонні етикетки vs листові: що краще для вашого продук ...
06 травня 17:23
Як знайти вигідний тур онлайн: поради для мандрівників
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення