У столиці ДБР викрило посадовицю районного ТЦК та СП, яка за гроші вносила зміни до реєстру військовозобов’язаних

03.02 16:46    
Протидія корупційним зловживанням у сфері військового обліку та забезпечення законності під час мобілізаційних заходів є одним із пріоритетних напрямів діяльності Державного бюро розслідувань.

Працівники ДБР повідомили про підозру операторці одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки міста Києва.

За даними слідства, жінка за винагороду незаконно вносила зміни до облікових карток військовозобов’язаних. Для цього вона використовувала власний електронний ключ доступу до Єдиного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів.


Читайте також: Поліцейські перевіряють обставини стрілянини у Житомирському районі - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/235984-polceysk-perevryayut-obstavini-strlyanini-u-zhitomirskomu-rayon.html

Наразі задокументовано щонайменше два такі випадки. Так, у липні 2024 року операторка безпідставно здійснила актуалізацію персональних даних одного з військовозобов’язаних, хоча фактично він до РТЦК та СП не прибував і з відповідною заявою не звертався.

Вже за декілька днів вона внесла до реєстру недостовірні відомості щодо іншого військовозобов’язаного, якого безпідставно поставила на військовий облік нібито у зв’язку зі зміною місця проживання. Проте, окрім цього внесла неправдиву інформацію про нібито наявність у цієї особи відстрочки від призову, яка фактично була відсутня.

Операторці повідомлено про підозру в несанкціонованому втручанні в роботу електронно-обчислювальних машин, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку (ч. 5 ст. 361 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Наразі встановлюється повне коло осіб, можливо причетних до протиправної схеми.

Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:47
Несанкціонована зміна інформації в реєстрі «Оберіг»: на ...
Вчора 22:46
Поліцейські екстрадували з Естонії організатора схеми п ...
Вчора 22:46
На Херсонщині судитимуть директора будівельної компанії ...
Вчора 22:45
Правоохоронці викрили голову однієї з сільрад Одеського ...
Вчора 22:44
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду провадження ...
Вчора 22:20
Україна представила досвід трансформації служби зайнято ...
Вчора 22:18
Уряд ухвалив рішення щодо нормативів дивідендів для дер ...
Вчора 22:16
Кліматична політика і біорізноманіття: Україна та Німеч ...
Вчора 22:14
Мінфін: У квітні до загального фонду держбюджету надійш ...
Вчора 22:12
Мінфін: За рішенням Уряду до держбюджету буде спрямован ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення