На Сумщині викрито безпідставну виплату 2,1 млн грн непрацюючим працівникам ДСНС

04.02 16:51    
За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури повідомлено про підозру вже колишньому керівнику одного з підрозділів Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуаці. Внаслідок його зловживання службовим становищем центру спричинено 2 млн 144 тис. грн збитків.

У підрозділі, який очолював підозрюваний, проходили службу на посадах рятувальників чи виконували функції з відновлення п’ять чоловіків. Попри значне навантаження на працівників ДСНС у зв’язку з російською агресією, вказані особи не виконували свої безпосередні обов’язки, а знаходились поза місцем несення служби та займалися сторонньою діяльністю.

При цьому керівник підрозділу жодного разу не доповідав відповідальному з відділу персоналу та керівнику центру про їхню відсутність на робочих місцях.
Читайте також: Допомога товаришу: житомирські поліцейські застерігають від поширеної схеми шахрайства в інтернеті - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/236001-dopomoga-tovarishu-zhitomirsk-polceysk-zastergayut-vd-poshirenoyi-shemi-shahraystva-v-nternet.html


Загалом з 1 січня 2023 року по 31 березня 2024 року вказаним п’яти працівникам безпідставно сплачено грошове забезпечення, а також перераховано єдиний соціальний внесок у розмірі 2 млн 144 тис. грн.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Слідчого управління ГУНП в Сумській області у взаємодії з УСБУ в Сумській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:24
На Миколаївщині поліцейські затримали водія, який ймові ...
Вчора 22:24
Відбулося засідання Координаційного центру з питань інж ...
Вчора 22:23
Затверджено механізм супроводу іноземних добровольців, ...
Вчора 22:22
Юлія Свириденко взяла участь у щорічній зустрічі спільн ...
Вчора 22:21
Премʼєр-міністр України Юлія Свириденко вручила се ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення