Анатолій Куцевол: Продовжуємо співпрацю зі Світовим Банком для відновлення та модернізації енергосистеми

05.02 16:49    

Заступник Міністра енергетики України Анатолій Куцевол провів зустріч із представниками Світового Банку, під час якої обговорили пріоритети підтримки українського енергетичного сектору, його відновлення та модернізацію, впровадження систем накопичення енергії.

Заступник Міністра наголосив, що координація з міжнародними партнерами дозволяє оперативно залучати ресурси для ремонтів і модернізації енергетичних об'єктів.

«Ефективна робота приватних компаній і партнерство з міжнародними фінансовими установами прискорюють реалізацію проектів з розбудови генерації», - зазначив Анатолій Куцевол.


Читайте також: Турнір «Кубок Ліги сприяння обороні». Майже 20 команд із різних підрозділів Сил оборони України - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/236002-turnr-kubok-lgi-spriyannya-oboron-mayzhe-20-komand-z-rznih-pdrozdlv-sil-oboroni-ukrayini.html
Заступник Міністра також привітав рішення Світового банку додатково спрямувати до 40 млн доларів США для НЕК «Укренерго» на закупівлю критично важливого обладнання, необхідного для відновлення енергосистеми.

Анатолій Куцевол підкреслив важливість імплементації проекту RAMP UP “Прискорення відновлюваних джерел енергії та розвиток ринку для України”, що дозволить залучити більше інвестицій у напрямок розвитку та нарощення ВДЕ.

Представники Світового Банку підтвердили готовність продовжувати фінансову та технічну підтримку України, а також співпрацювати у підготовці та реалізації проектів для зміцнення енергетичної стійкості України.

«Я вдячний Світовому Банку за системну допомогу Україні. Координація з міжнародними партнерами дозволяє оперативно залучати ресурси для ремонтів і модернізації критично важливих об’єктів енергосистеми», - підкреслив Анатолій Куцевол.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:24
На Миколаївщині поліцейські затримали водія, який ймові ...
Вчора 22:24
Відбулося засідання Координаційного центру з питань інж ...
Вчора 22:23
Затверджено механізм супроводу іноземних добровольців, ...
Вчора 22:22
Юлія Свириденко взяла участь у щорічній зустрічі спільн ...
Вчора 22:21
Премʼєр-міністр України Юлія Свириденко вручила се ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення