На Харківщині двоє посадовців РТЦК та СП підозрюються у втручанні в “Оберіг”

06.02 18:28    

За процесуального керівництва Харківської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону повідомлено про підозру підполковнику, тимчасово виконуючому обов’язки начальника районного ТЦК та СП Харківської області, та оператору мобілізаційного районного відділення у місті Харкові ТЦК та СП за ч. 3 ст. 362 КК України.

Встановлено, що спільники, маючи законний доступ до реєстру «ОБЕРІГ», скористалися персональними ключами доступу та внутрішніми механізмами системи, та зняли з розшуку восьмеро військовозобов’язаних, змінивши відомості про них без перевірки та документального підтвердження.

Зокрема, посадовці змінювали облікові дані щодо місця проживання, ставили на облік без зняття в інших територіальних центрах комплектування, а також знімали осіб з розшуку без передбачених законом підстав і без фактичної явки до ТЦК та СП.


Читайте також: У Житомирському районі викрили схему незаконної вирубки лісу на понад 1,3 млн грн – чотирьом чоловікам повідомлено про підозру - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/236086-u-zhitomirskomu-rayon-vikrili-shemu-nezakonnoyi-virubki-lsu-na-ponad-13-mln-grn-chotirom-cholovkam-povdomleno-pro-pdozru.html
Наразі досудове розслідування триває. Встановлюється повне коло осіб, причетних до протиправної діяльності.

Досудове розслідування здійснюється ГУНП в Харківській області за оперативного супроводу УСБУ в Харківській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:58
Судитимуть голову ВЛК, який за грошову винагороду сприя ...
Вчора 18:57
Майже 800 тис грн збитків: начальник служби зв’язку вій ...
Вчора 18:51
Схема на 45 тисяч євро: прикордонники затримали групу о ...
Вчора 18:50
В Івано-Франківській області викрили прикордонника, яки ...
Вчора 18:50
На Вінниччині прикордонники ліквідували нелегальний «се ...
Вчора 18:25
МОЗ України та Life Bridge Ukraine підписали меморандум ...
Вчора 18:23
Канада передасть Україні ракети AIM для протидії крилат ...
Вчора 18:21
У МОЗ підписано меморандум про співпрацю у сфері щелепн ...
Вчора 18:19
Контроль якості та безпечності питної води: результати ...
Вчора 18:17
Тарас Висоцький: Україна має завершити адаптацію агросе ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення