Ігор Клименко: У Києві безперервно продовжують працювати близько двох сотень пунктів надання допомоги ДСНС на базі наметів

16.02 21:49    

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив, що у Києві безперервно продовжують працювати близько двох сотень пунктів надання допомоги ДСНС на базі наметів. Минулого тижня до них звернулося понад 38 тисяч людей. У середньому – близько 6 тисяч на добу.

“Цього року тепло стало питанням безпеки. Поки ворог використовує морози як спосіб терору людей – ми забезпечуємо підтримку для кожного, хто цього потребує.”, - зауважив Глава МВС.


Читайте також: Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС Житомирщини 75 разів залучалися до ліквідації надзвичайних подій - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/236888-uprodovzh-minulogo-tizhnya-pdrozdli-dsns-zhitomirschini-75-razv-zaluchalisya-do-lkvdacyi-nadzvichaynih-pody.html

За його словами, найбільше відвідувачів на лівому березі столиці та у Голосіївському районі. Там, де ситуація з опаленням залишається найскладнішою.

“У наметах можна зігрітися, підзарядити пристрої, випити гарячого чаю, а також отримати психологічну допомогу. Упродовж тижня наші фахівці надали консультації майже 3 тисячам людей. Адже ми розуміємо, що холод – серйозне випробування як для фізичного, так і для ментального здоров’я. Цього року зима не поспішає відступати, тож підрозділи системи МВС продовжують працювати в посиленому режимі. Пункти надання допомоги функціонуватимуть, допоки буде така потреба. Продовжуємо дбати про безпеку наших людей”, - зазначив Ігор Клименко.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:52
На Волині прикордонники викрили підпільне виробництво т ...
Вчора 22:51
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову вин ...
Вчора 22:48
Спецоперація «Чорна гільза»: поліцейські ліквідували ка ...
Вчора 22:43
У Києві Нацполіція затримала "генерала", який вимагав ...
Вчора 22:42
На Сумщині поліція та СБУ ліквідували шахрайський кол-ц ...
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
22 квітня 22:08
Профессиональная помощь против зависимости: преимуществ ...
22 квітня 22:01
«ШвидкоГроші» виходять на біржу: навіщо компанії обліга ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення