Двоє кримінальних авторитетів отримали підозри за організацію вимагання у лікаря 19 000 доларів, - Нацполіція

17.02 20:07    
Йдеться про «кримінального авторитета» з Чернігівщини на прізвисько «Носік» та його спільника з Київщини на прізвисько «Сліпий». На замовлення знайомої вони організували переслідування столичного лікаря, аби той віддав жінці вигаданий нею борг. Одному з них інкримінують поширення злочинного впливу, другому – побої та мордування. 


Як встановили оперативники управління стратегічних розслідувань у місті Києві та слідчі Печерського управління поліції, чернігівський авторитет разом зі своїми спільниками поставили потерпілого – столичного лікаря, на «лічильник» за вигаданий борг. Зловмисники навіть розіграли комбінацію, нібито один із фігурантів хоче допомогти лікарю владнати конфлікт та мирно вирішити ситуацію, але замість допомоги спільники побили його. Окрім цього ще й приписали до суми «боргу» відсотки. 


Читайте також: У Житомирському районі внаслідок падіння снігу з даху будівлі травмувався хлопчик - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/236891-u-zhitomirskomu-rayon-vnasldok-padnnya-sngu-z-dahu-budvl-travmuvavsya-hlopchik.html

У січні 2025 року поліцейські затримали трьох фігурантів під час отримання від потерпілого 3000 доларів. Раніше вони отримали кількома траншами ще 1500 доларів. Тоді слідчі поліції повідомили ім про підозру за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України - вимагання. Також вилучили 37 900 доларів США, 67 350 гривень, автомат АК, патрони, два автомобілі та засоби зв’язку.

Пізніше підозру отримала і замовниця злочину. Її дії були кваліфіковані за статтею 189 КК Україні.


На підставі нових доказів злочинної діяльності, отриманих у ході досудового розслідування, поліцейські оголосили підозри двом кримінальним авторитетам. Кримінальнику з Чернігівщині на прізвисько «Носік» інкримінують умисне поширення в суспільстві злочинного впливу (ч. 1 ст. 255-1 Кримінального кодексу України), «авторитету» з Київщині на прізвисько «Сліпий»  - умисне завдання побоїв, що мають характер мордування, вчинені групою осіб з метою залякування потерпілого (ч. 2 ст. 126 КК України).


Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Печерська окружна прокуратура.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:58
На Сумщині правоохоронці викрили чергову протиправну сх ...
Вчора 19:53
Поліцейські Черкащини затримали експрацівницю банку, як ...
Вчора 19:52
Понад 420 тис. гривень збитків під час відновлення пошк ...
Вчора 19:51
СБУ затримала агентку рф, яка в онлайн-режимі коригувал ...
Вчора 19:49
СБУ заочно повідомила про підозру генералу рф, який орг ...
07 квітня 17:25
Як обрати пам’ятник, який збереже гідний вигляд на роки
06 квітня 16:07
Перше знайомство: чому УЗД вагітності — це не лише про ...
04 квітня 15:34
Arapov.Trade: полный разбор образовательной платформы п ...
03 квітня 21:29
Пылесос – незаменимый помощник в доме и на работе
01 квітня 21:00
Як вибрати ніж із фіксованим клинком для активного відп ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення