Український ОПК забезпечує понад 50% потреб Сил оборони та виходить на спільне виробництво з Європою

19.02 21:18    
Український ОПК за час повномасштабної війни продемонстрував безпрецедентне зростання: виробничі спроможності збільшилися у 50 разів – до $50 млрд. Завдяки цьому вітчизняні виробники вже забезпечують понад половину потреб Сил оборони в озброєнні.

Про це заявила радник Міністра оборони України Ганна Гвоздяр під час дискусії «Європейське промислове стримування: уроки та висновки безпосередньо з України та Європи» на Мюнхенській безпековій конференції, де цьогоріч головним акцентом стали політичні перемовини про нову архітектуру безпеки Європи та роль України у її формуванні.

Зазначимо, що на конференції українські зброярі уклали кілька домовленостей про спільне виробництво розвідувальних БпЛА, ударних безпілотників середньої дальності, багатороторних дронів, наземних безпілотних систем.

Читайте також: На Житомирщині група чоловіків, серед яких посадовці ДП «Ліси України», організували незаконний збут деревини на понад 1,4 млн грн - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/237048-na-zhitomirschin-grupa-cholovkv-sered-yakih-posadovc-dp-lsi-ukrayini-organzuvali-nezakonniy-zbut-derevini-na-ponad-14-mln-grn.html

«Україна вже довела, що здатна швидко масштабувати оборонне виробництво навіть в умовах повномасштабної війни. Ми стаємо надійним партнером, який допомагає Європі розбудовувати новітню систему оборони, зокрема через створення спільних виробництв, щоб посилювати як власну спроможність, так і спроможність партнерів», – зазначила Ганна Гвоздяр.

Потенціал української оборонної індустрії партнери могли побачити на власні очі в Українському домі, який під час конференції тимчасово перемістився з Давоса до Мюнхена. Тут відбулася виставка ZBROYA, де були представлені зразки та макети сучасного українського озброєння, зокрема безпілотних систем. Окрему увагу відвідувачів привернула експозиція, присвячена протидії дронам типу Shahed.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:43
Оперативники Держприкордонслужби та «Дозор» взяли актив ...
Вчора 21:42
1000 доларів за службу в тилу: у Львові викрито військо ...
Вчора 21:41
Масштабна спецоперація «Рубікон»: Нацполіція ліквідувал ...
Вчора 21:41
В Одесі поліцейські завершили досудове розслідування що ...
Вчора 21:40
Незаконно вивіз трирічну доньку за кордон: поліцейські ...
Вчора 21:29
Відбулась зустріч членів Альянсу з гендерно відповідаль ...
Вчора 21:27
Доступні гранти та пільгові кредити: Уряд розширює прог ...
Вчора 21:25
Мінрозвитку: Запускаємо нову модель фінансування залізн ...
Вчора 21:23
Міноборони пояснює щодо лікування поранених військових ...
Вчора 21:21
Леся Карнаух провела діалог із бізнесом Вінниччини про ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення