На оздоровлення дітей цьогоріч держава виділила понад 740 млн гривень

02.03 21:15    


Кабінет Міністрів України підтримав постанову Мінсоцполітики щодо оплати оздоровлення та відпочинку дітей у 2026 році.

Йдеться про забезпечення безоплатним оздоровленням та відпочинком дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а також дітей військовослужбовців ЗСУ, Державної прикордонної служби, НГУ, осіб рядового і начальницького складу ДСНС, поліцейських, внутрішньо переміщених осіб, ветеранів, а також дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Читайте також: Виїзна зустріч спільноти університетів «Ти як?» у Житомирі - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/237765-viyizna-zustrch-splnoti-unversitetv-ti-yak-u-zhitomir.html


На оздоровлення дітей у 2026 році держава виділила понад 740 млн гривень. Це дозволить охопити послугами близько 30 тисяч дітей, зокрема 15 тисяч відпочинуть у Міжнародному дитячому центрі «Артек».

«Ми системно підтримуємо дітей, які найбільше постраждали від війни. Наше завдання – дати їм можливість відновитися, відчути безпеку і підтримку. Держава бере на себе оплату оздоровлення та відпочинку для дітей військових, ветеранів, ВПО та інших родин. Це допоможе відновити їх фізичне та психологічне здоров’я», – зазначив Міністр соціальної політики, сім'ї та єдності Денис Улютін.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:36
Смерть 2-місячної дівчинки, катування сина та торгівля ...
Вчора 20:35
Розбещував малолітніх: на Хмельниччині судитимуть 46-рі ...
Вчора 20:35
СБУ затримала агента рф, який намагався здійснити дивер ...
Вчора 20:34
СБУ та Нацполіція викрили в Одесі адвоката та його спіл ...
Вчора 20:34
Кримінальна кава: київські митники викрили спробу ввезе ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
Вчора 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення