14,8 млн грн шкоди довкіллю: на Хмельниччині судитимуть керівницю підприємства

05.03 16:16    
На Хмельниччині через скид неочищених стоків та забруднення землі довкіллю завдано 14,8 млн грн шкоди.

Прокурори Хмельницької обласної прокуратури передали до суду обвинувальний акт щодо директорки молокопереробного підприємства.

Їй інкримінують забруднення земель відходами, шкідливими для довкілля, та порушення правил охорони вод, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 1 ст. 239, ч. 2 ст. 242 КК України).

Слідством встановлено, що з травня по листопад 2024 року підприємство, порушуючи вимоги екологічного законодавства, здійснювало скид неочищених стічних вод у притоку річки Калюс на території Кам’янець-Подільського району. Це призвело до негативних змін фізико-хімічного складу та властивостей води.


Читайте також: Житомирські поліцейські завершили розслідування нападу на інкасаторів: обвинувачений постане перед судом - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/237770-zhitomirsk-polceysk-zavershili-rozslduvannya-napadu-na-nkasatorv-obvinuvacheniy-postane-pered-sudom.html

Крім того, внаслідок скидання стічних вод забруднено земельну ділянку в межах ландшафтного заказника місцевого значення «Калюський».

Про підозру керівниці підприємства повідомлено у жовтні 2025 року. Наразі обвинувальний акт в суді. Обвинуваченій загрожує до 5 років позбавлення або обмеження волі.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ГУНП у Хмельницькій області за оперативного супроводу УСР ДСР Нацполіції.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 13:44
35,2 млрд грн на реалізацію Комплексних планів стійкост ...
Сьогодні 13:44
Відбудова, безпечна логістика та інтеграція до ЄС: які ...
Сьогодні 13:43
Верховна Рада прийняла євроінтеграційний проєкт нового ...
Сьогодні 13:43
Верховна Рада прийняла євроінтеграційний проєкт нового ...
Сьогодні 13:42
Микола Калашник провів зустріч із Федеральним міністром ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення