Судитимуть двох підприємців, які незаконно заволоділи річковим причалом у Дніпровському районі столиці та збудували поруч із ним базу відпочинк

06.03 18:55    
Нагадаємо, злочинну схему викрили на початку минулого року слідчі Подільського управління поліції спільно зі співробітниками СБУ та за процесуального керівництва Київської міської прокуратури. 


Як встановило слідство, директори двох будівельних компаній розробили схему заволодіння гідротехнічною спорудою – річковим причалом у Дніпровському районі Києва. Об’єкт фактично перебував у власності АТ «Укрзалізниця», однак обліковувався як загублений актив і знаходився на зберіганні у підконтрольній фігуранту компанії.


Фігуранти у незаконний спосіб зареєстрували право власності на причал та поряд збудували базу відпочинку з лазнями, протягом тривалого часу використовували об’єкт у комерційних цілях, отримуючи прибуток. Наразі на це майно судом накладено арешт.

Читайте також: Житомирські поліцейські завершили розслідування нападу на інкасаторів: обвинувачений постане перед судом - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/237770-zhitomirsk-polceysk-zavershili-rozslduvannya-napadu-na-nkasatorv-obvinuvacheniy-postane-pered-sudom.html





Слідство встановило, що внаслідок цих дій акціонерному товариству «Укрзалізниця» спричинено збитків на суму понад 1 250 000 грн.

Тоді, слідчі повідомили фігурантам про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України – заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах, а також ч. 2 ст. 209 КК України – легалізація майна, одержаного злочинним шляхом.


Наразі досудове розслідування завершено та обвинувальний акт стосовно двох підприємців скеровано до суду. Обвинуваченим загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:36
Смерть 2-місячної дівчинки, катування сина та торгівля ...
Вчора 20:35
Розбещував малолітніх: на Хмельниччині судитимуть 46-рі ...
Вчора 20:35
СБУ затримала агента рф, який намагався здійснити дивер ...
Вчора 20:34
СБУ та Нацполіція викрили в Одесі адвоката та його спіл ...
Вчора 20:34
Кримінальна кава: київські митники викрили спробу ввезе ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
Вчора 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення