За позовом прокуратури припинено незаконне користування майном НААН у Чернівцях вартістю 5,8 млн грн

12.03 15:46    
За позовом Окружної прокуратури міста Чернівці Господарський суд Чернівецької області зобов’язав підприємця звільнити приміщення, що належать Національній академії аграрних наук України.

Йдеться про комплекс будівель колишньої ферми у Чернівцях загальною площею близько 9 тис. кв. м.

Прокурори встановили, що підприємець майже дев’ять років користувався державним майном без дозволу власника. У приміщеннях ферми він здійснював господарську діяльність — розводив велику рогату худобу та використовував будівлі для потреб власного господарства.

Своє користування приміщеннями він обґрунтовував договором, укладеним у 2016 році з підприємством-банкрутом ДПДГ «Центральне». Однак цей документ є недійсним, а майно належить Національній академії аграрних наук України, яка не надавала дозволу на його використання та не укладала з підприємцем жодних договорів.


Читайте також: У Житомирі нетверезий керманич вчинив ДТП за участю 5 автомобілів - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/238288-u-zhitomir-netvereziy-kermanich-vchiniv-dtp-za-uchastyu-5-avtomoblv.html
Суд погодився з доводами прокуратури та зобов’язав відповідача звільнити частину приміщень загальною вартістю майже 1,6 млн грн. Інші об’єкти вартістю понад 4,2 млн грн він звільнив добровільно під час судового розгляду справи.

Після виконання рішення суду державне майно може бути використане для потреб дослідної станції або передане в оренду на конкурсній основі, що забезпечить надходження коштів до бюджету.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:36
Смерть 2-місячної дівчинки, катування сина та торгівля ...
Вчора 20:35
Розбещував малолітніх: на Хмельниччині судитимуть 46-рі ...
Вчора 20:35
СБУ затримала агента рф, який намагався здійснити дивер ...
Вчора 20:34
СБУ та Нацполіція викрили в Одесі адвоката та його спіл ...
Вчора 20:34
Кримінальна кава: київські митники викрили спробу ввезе ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
Вчора 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення