Прикордонники на Чернігівщині викрили чоловіка, причетного до незаконного обігу наркотиків та зберігання зброї

12.03 16:04    
Оперативники 105 прикордонного загону Державної прикордонної служби отримали інформацію про те, що житель Ріпкинської громади може бути причетним до незаконного обігу наркотичних засобів і психотропних речовин, а також до вирощування нарковмісних рослин.

У межах реалізації оперативної інформації прикордонники спільно зі співробітниками управління боротьби з наркозлочинністю в Чернігівській області та відділення поліції №2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції, провели санкціонований обшук за місцем проживання фігуранта. Під час слідчих дій було виявлено та вилучено близько 1,5 кілограма речовини рослинного походження, схожої на канабіс, порошкоподібну речовину, ймовірно амфетамін, а також незареєстровану нарізну гвинтівку з оптичним прицілом і понад 200 набоїв до неї.

Крім того, правоохоронці вилучили інші речові докази, що можуть свідчити про протиправну діяльність чоловіка. Усі вилучені предмети направлено на проведення експертних досліджень.


Читайте також: У Бердичеві засудили шахраїв, які виманювали гроші, видаючи себе за родичів потерпілих - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/238289-u-berdichev-zasudili-shahrayiv-yak-vimanyuvali-grosh-vidayuchi-sebe-za-rodichv-poterplih.html
Фігуранта затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Наразі слідчі за процесуального керівництва прокуратури повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання чи збут наркотичних засобів у великих розмірах) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами) Кримінального кодексу України.

За скоєне чоловікові загрожує до десяти років позбавлення волі.

Досудове розслідування триває.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:39
Нацполіція долучилась до міжнародної операції Європолу ...
Сьогодні 16:38
Замовив вбивство тещі: поліцейські Київщини повідомили ...
Сьогодні 16:37
БЕБ скерувало до суду два обвинувальні акти щодо незако ...
Сьогодні 16:37
Рідини до електронок, ароматизатори та інший контрафакт ...
Сьогодні 16:36
Замовив убивство тещі та повірив у її «смерть» – прокур ...
Вчора 20:58
Соляной кирпич для сауны и бани: секрет здоровья и крас ...
04 березня 20:26
Безпека «під ключ»: переваги професійних охоронних сист ...
03 березня 15:46
Сухий корм для собак: як обрати найкращий варіант
03 березня 15:40
Як я ледь не втратив права на 7 років: мій досвід борот ...
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення