За смертельне поранення ветерана судитимуть мешканця Львова

13.03 17:48    
Прокурори Франківської окружної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно 31-річного чоловіка за завдання смертельного поранення одному військовослужбовцю та нанесення тілесних ушкоджень ще двом.

За даними слідства, подія сталася на початку грудня 2025 року в районі вулиці Єфремова у Львові. Того вечора військовослужбовці Галицько-Франківського ОРТЦК та СП разом із поліцейськими проводили заходи з оповіщення населення щодо мобілізації.

Близько 20:00 вони зупинили чоловіка мобілізаційного віку для перевірки документів. Згодом, коли він перебував в салоні авто разом з військовослужбовцями, він дістав саморобний ніж і вдарив ним одного військового у ділянку стегна, а іншого - кулаком в обличчя.

Нападника було встановлено та затримано у той же вечір в порядку ст. 208 КПК України.

Внаслідок нападу один військовослужбовець отримав поранення стегнової артерії та вени, що призвело до масивної крововтрати. Наступного ранку він помер у лікарні. Загиблим виявився ветеран, який брав участь у бойових діях в АТО та під час повномасштабного вторгнення служив зв’язківцем і оператором радіолокаційної станції. У червні 2025 року за станом здоров’я його було переведено у ТЦК та СП.

Двоє інших військовослужбовців, які перебували в авто, отримали хімічні опіки очей, також один з них – травми обличчя.

Обвинуваченому інкриміновано нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу, умисне заподіяння тяжкого тілесного ушкодження службовій особі, у зв'язку з її службовою діяльністю (ч. 2 ст. 121, ч. 2 ст. 263, ч. 2, 3 ст. 350 КК України).

Досудове розслідування – Львівське районне управління поліції №2 Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Вчора 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Вчора 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Вчора 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Вчора 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Вчора 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Вчора 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Вчора 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Вчора 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Вчора 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення