Закупівлі для оборонних рубежів за завищеними цінами: БЕБ повідомило про підозру посадовцю військової частини

13.03 17:59    
Детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України викрили розтрату бюджетних коштів, виділених на облаштування оборонних рубежів. Державі завдано понад 7,3 млн грн збитків.

Слідством встановлено, що посадова особа однієї з військових частин організувала закупівлю інженерних загороджень та малопомітних перешкод для облаштування оборонних позицій у заздалегідь визначеного постачальника. Під час підготовки договорів у документах були зазначені завищені ціни, які не відповідали ринковій вартості продукції.

Надалі між військовою частиною та підприємством уклали кілька договорів на постачання цієї продукції, після чого посадова особа підписала видаткові документи та дала вказівку здійснити оплату. У подальшому на рахунки підприємства було перераховано понад 18,4 млн грн бюджетних коштів.



За результатами судових експертиз встановлено, що фактична ринкова вартість поставлених товарів була значно нижчою, ніж зазначено у договорах. Унаслідок штучного завищення цін державі завдано понад 7,3 млн грн збитків.

Дії посадової особі повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена в умовах воєнного стану та в особливо великих розмірах). Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави.

Досудове розслідування триває. Правоохоронці встановлюють інших осіб, які можуть бути причетні до реалізації протиправної схеми.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 20:36
Смерть 2-місячної дівчинки, катування сина та торгівля ...
Сьогодні 20:35
Розбещував малолітніх: на Хмельниччині судитимуть 46-рі ...
Сьогодні 20:35
СБУ затримала агента рф, який намагався здійснити дивер ...
Сьогодні 20:34
СБУ та Нацполіція викрили в Одесі адвоката та його спіл ...
Сьогодні 20:34
Кримінальна кава: київські митники викрили спробу ввезе ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
Сьогодні 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення