Паливна схема на 17 млн грн: БЕБ Київщини викрило ухилення від сплати податків

23.03 16:29    
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Київській області викрили схему ухилення від сплати податків у паливній сфері. Внаслідок протиправних дій до державного бюджету не надійшло майже 17 млн грн.

Слідством встановлено, що компанія здійснювала реалізацію твердого, рідкого та газоподібного палива. Для мінімізації податкових зобов’язань службові особи підприємства формували фіктивні витрати. Зокрема, у звітності відображали закупівлю товарів і послуг у підприємств які існували лише на папері. Завдяки такій діяльності, підприємство штучно збільшувало свої витрати та неправомірно користувалося податковими пільгами.

Крім того, значну частину палива продавали за готівку без відображення в бухгалтерському обліку. Це дозволяло приховувати реальні доходи та не сплачувати податок на додану вартість (ПДВ) у повному обсязі.

Загальна сума завданих державі збитків становить майже 17 млн грн.

Службовій особі товариства повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).

Оперативний супровід здійснювали співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України. Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Київської обласної прокуратури.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:50
Державна податкова служба: Переробна промисловість – лі ...
Вчора 20:49
Відстрочка для вчителів та інших педагогічних працівник ...
Вчора 20:48
Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на ...
Вчора 20:48
Мінцифри: Від розробки прототипу до гранту в 1,5 мільйо ...
Вчора 20:47
Уряд розподілив 35 млрд грн на реалізацію Планів стійко ...
15 серпня 23:22
Гостьова віза в Польщу: кому підходить та що потрібно д ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення