Міноборони: Військові отримуватимуть винагороди за роботу снайперів та «малої ППО»

27.03 16:19    

Міністерство оборони вдосконалює систему Армія дронів. Бонус — розширює нарахування балів і додає нові напрямки: снайпінг, мобільно-вогневі групи та армійську авіацію. Більше балів буде нараховано за нові методи застосування технологій проти ворога.

«єБали вже змінили підхід до ведення війни. Це про чітку мотивацію, справедливу винагороду та швидке масштабування ефективних рішень. Підрозділи отримують ресурси за результат: більше знищених цілей — більше нарахованих балів. Це пряма мотивація, яка дає змогу підсилювати підрозділи новими технологіями», — зазначив Міністр оборони України Михайло Федоров.

Раніше система охоплювала фіксацію уражень дронами, а згодом почала винагороджувати за розвідку та місії з наземними роботизованими комплексами (НРК). Завдяки запуску Brave1 Market підрозділи отримали можливість обмінювати бали не лише на дрони, а й на НРК та засоби РЕБ — загальна сума замовлень вже перевищила 20 млрд грн.

Оновлення системи передбачає кілька ключових напрямів.

Нові напрямки нарахування балів

Відтепер бали нараховуватимуться за верифіковані результати роботи снайперських систем.

Також система охоплює сегмент протиповітряної оборони, зокрема роботу мобільних вогневих груп та армійської авіації.

Мультиплікатор за інновації

Впроваджено мультиплікатор балів за нові методи застосування безпілотних систем. Прискорюємо виявлення ефективних тактик та їх масштабування для того, щоб бути на кілька кроків попереду ворога у кожному технологічному циклі.

«Будуємо систему, у якій результативність підрозділів напряму конвертується в нові технології, швидші поставки та посилення бойових спроможностей», — резюмував Михайло Федоров.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:59
Роль спорту та безбар’єрності у відновленні ветеранів о ...
Сьогодні 15:59
Побори на митниці — ДБР завершило розслідування щодо по ...
Сьогодні 15:07
Прикордонники затримали агентку фсб, яка шпигувала за о ...
Сьогодні 15:06
Правоохоронці викрили кілька схем переправлення через д ...
Сьогодні 15:05
За кордон із супроводом за 20 тисяч доларів: на Харківщ ...
Вчора 21:00
Як вибрати ніж із фіксованим клинком для активного відп ...
27 березня 15:49
Как выбрать университет в Англии: что важно учесть семь ...
25 березня 18:58
Помощь морякам: документы и советы перед рейсом
25 березня 18:54
Коптильні: популярність та використання для дому і бізн ...
24 березня 17:53
Позика вперше: що варто знати ще до того, як натиснути ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення